Jak to działa
Forum

Margonem

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1191)
Przejdź do gry Margonem
RadomiakOnWorld Newby
Posty: 7
Dołączył: 02.05.2017
Status: Offline

Poradnik dla początkujących.

29.05.2017, 17:05
Cześć gram w magronem ponad 5 lat więc pomyślałem sobie ,że napiszę poradnik.
Na początku jaką postać wybrać o to jest pytanie
WOJOWNIK to postać z dużym damagem i pancerzem co daje mu wielką przewagę w walce duża obrażenia + pancerz = szybkie expienie

ŁOWCA/TROPICIEL ta postać jest spetyficzna trzeba dużo biegać , latać po strzały mikstury itp. Podczasz walki przeciwnik z bronią fizyczną musi podejść 2 kroki więc +2 rundy dla nasz

MAG postać z dużą siłą najlepsza postać w grze (według mnie jeśli się wie jak prowadzić)

PALADYN postać Wojownika i Maga złącząna wali z miecza ale też potrafi użyć ataków magicznych jak mag

TANCERZ OSTRZY- Ta postać ma mało puntków życia ale za to duże krytyki przez to że ma miecz i sztylet

Wrazie pytań pisać ;)
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Poradnik dla początkujących. - 16.06.2017, 11:09
lolcio980 Newby
Posty: 1
Dołączył: 27.06.2016
Status: Offline
RadomiakOnWorldCześć gram w magronem ponad 5 lat więc pomyślałem sobie ,że napiszę poradnik.
Na początku jaką postać wybrać o to jest pytanie
WOJOWNIK to postać z dużym damagem i pancerzem co daje mu wielką przewagę w walce duża obrażenia + pancerz = szybkie expienie

ŁOWCA/TROPICIEL ta postać jest spetyficzna trzeba dużo biegać , latać po strzały mikstury itp. Podczasz walki przeciwnik z bronią fizyczną musi podejść 2 kroki więc +2 rundy dla nasz

MAG postać z dużą siłą najlepsza postać w grze (według mnie jeśli się wie jak prowadzić)

PALADYN postać Wojownika i Maga złącząna wali z miecza ale też potrafi użyć ataków magicznych jak mag
okej te postacie ale jak zaczac w margonem ?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat