Jak to działa
Login
Wiadomość
4.5 (głosów: 42)
Przejdź do gry Sweet Amoris - Słodki Flirt
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline

Porady dla zaczynających.

19.03.2018, 12:13
Jeżeli zabieracie się do wykonania zadań w tej grze, koniecznie przejrzyjcie te porady, inaczej będziecie mieli problemy z wykonaniem zadań.
1. Nie klikajcie replay historii, z których możecie korzystać w celu przejścia historii ponownie. Nie zwrócą one wam Punków Akcji, a będziecie musieli przejść odcinek ponownie.
2. Jeżeli waszym priotytetem jest wykonanie zadań, a nie fabuła, starajcie się unikać bycia miłym. Pod koniec każdego epizodu jest randka z osobą, z którą najbardziej się zbliżyliście. Trzeba wówczas zakupić strój na randkę, który wymaga odrobinę pieniędzy (przydadzą się one na coś innego).
3. Dostajecie Punkty Akcji i pieniądze za codzienne logowanie (w wysokości 10).
4. Pojawia się czasami wróżka, która daje różne rzeczy.
5. Grajcie w minigry (dołączcie do klubu ogrodników na samym początku gry). Można w nich zdobyć PA i pieniądze (nie grajcie w nic, gdzie musicie wydać, aby zagrać, ponieważ w większości sięto nie opłaca.
6. Spojlery dotyczące postaci (nie czytajcie jak obchodzi was fabuła):
Nataniel lubi koty i jak mu się pomaga i zwraca do niego z szacunkiem.
Kastiel lubi i ma psa, nienawidzi kotów i jak mu się rozkazuje. Jego zainteresowanie rośnie w momencie, gdy źle wyrażamy się o szkole.
Ken, wystarczy się do niego wzarać z uprzejmością i wskaźnij diametralnie rośnie (w bardzo późnym etapie gry wraca zupełnie odmieniony)
Spinacz jest w sali po lewej na korytarzy na biurku.
Zdjęcie jest w mieście w sklepie do kupienia.
Rzeczy psa są porozrzucane wszędzie (klub ogrodników, plac, w szkole).
Psa złapiemy po kupieniu ciastek od Kastiela
Butelka wody jest do kupienia tam gdzie zdjęcie.
Amber zabrała rzecz koszykarza.
Na koniec powiem, że grę wykonuje się bardzo długo (zależnie oczywiście od zadania), ponieważ Punkty Akcji mocno nas ograniczają. Nie szukajcie kodów, ponieważ dają one jedynie przedmioty do założenia. Osobiście ze względu na fakt, że nie wiedziałem pewnych rzeczy na samym początku gry, kończę dopiero epizod 3 :/
Powodzenia!
Rzetelny Społecznik Pomocny6 Wulgarny Troll1
Chat