Jak to działa
Forum

BlockStarPlanet

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 391)
Przejdź do gry BlockStarPlanet
Xevin Newby
Posty: 1
Dołączył: 28.08.2018
Status: Offline

Problem po zakupie vip'a

28.08.2018, 12:39
Witam, dzisiaj po wejściu do gierki otworzyło mi się powiadomienie że można kupić vip'a na tydzień w limitowanej cenie 4,92zł z około 15zł oferta trwa 24 godziny od jej odebrania, zakupiłem vip'a za pomocą my paysafecard'a ponieważ mam dodaną to opcję do form płatności w sklepie play, wszystko było ok, aż po powiadomieniu że zapłacono, gierka uruchomiła mi się jeszcze raz i nie dostałem vip'a, a kasy nie ma :/ czy ktoś mógłby coś poradzić w takiej sytuacji? Idzie to zgłosić do supporterów gierki? Mam wszystkie screeny dotyczące tej sytuacji ale nie wiem czy coś pomogą :/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem po zakupie vip'a - 29.08.2018, 09:13
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Gdzieś przeczytałem, że może minąć 24h od zakupy, zanim dostaniesz tego vip'a, czas też zależy od usługi płatności.

XevinIdzie to zgłosić do supporterów gierki? Mam wszystkie screeny dotyczące tej sytuacji ale nie wiem czy coś pomogą :/
Ewentualnie można im potem tutaj to zgłosić: https://moviestarplanet.zendesk.com/hc/pl/requests/new
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem po zakupie vip'a - 28.05.2019, 18:20
Miłymiś222 Newby
Posty: 1
Dołączył: 28.05.2019
Status: Offline
XevinWitam, dzisiaj po wejściu do gierki otworzyło mi się powiadomienie że można kupić vip'a na tydzień w limitowanej cenie 4,92zł z około 15zł oferta trwa 24 godziny od jej odebrania, zakupiłem vip'a za pomocą my paysafecard'a ponieważ mam dodaną to opcję do form płatności w sklepie play, wszystko było ok, aż po powiadomieniu że zapłacono, gierka uruchomiła mi się jeszcze raz i nie dostałem vip'a, a kasy nie ma :/ czy ktoś mógłby coś poradzić w takiej sytuacji? Idzie to zgłosić do supporterów gierki? Mam wszystkie screeny dotyczące tej sytuacji ale nie wiem czy coś pomogą :/
Jake tez


by chciała vipa name bsp
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem po zakupie vip'a - 12.08.2019, 11:57
XxbananxX banankova Newby
Posty: 3
Dołączył: 27.06.2019
Status: Offline
nie wiem wydaje mi sie że coś źle wpisałaś albo się przeloguj
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat