Jak to działa
Forum

Sacred Saga Online

Login
Wiadomość
4.0 (głosów: 14)
Przejdź do gry Sacred Saga Online
aisule Newby
Posty: 8
Dołączył: 22.02.2018
Status: Offline

problem z dodaniem gry

21.03.2018, 14:10
Witajcie
Pare dni temu zarejestroiwalam sie po raz 1 w tej grze nigdy w nia nie grałam a tu widze ze na banankach mi rejestracji nie zaliczyło.....
Dziś zarejestrowałam i pobrałam stream by zrobić zadania w grze "hevy metal machines" i co... ZNÓW TO SAMO NIE ZALICZA MI REJESTRACJI DO GRY!!!!!!!!!
CHYBA SIE BANANKI POPSUŁY!
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: problem z dodaniem gry - 21.03.2018, 19:41
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Jeżeli chodzi o screen potwierdzający to mi też jeszcze nigdy nie zatwierdzili. Natomiast co do gier to wszystkie, które wymieniłaś poszły u mnie bez problemu. Niestety takie strony jak bananki zawsze miały i będę mieć tego typu problemy, ponieważ nie jest to zależne tylko od nich. Polecam Ci próbę rejestracji na innej przeglądarce oraz innym mailu. Osobiście pomogło mi to w wielu rejestracjach, a jak możesz sprawdzić na moim profilu jest ich trochę.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem z dodaniem gry - 21.03.2018, 19:59
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
No jasne, że nie mam gwarancji, że rejestracja zostanie zaliczona, a co do celowego zagrania, myślę, że się mylisz. Już jakiś czas śledzę forum i zauważam błędy jedynie w poszczególnych grach. Niektóre rejestracje przechodzą bez problemu, a niektóre jednak stwarzają pewne problemy.
Zauważ, że błędy zazwyczaj występują w grach, które same za siebie grają, czyli właśnie Sacred Saga Online. W grze takiej jak War Thunder, problem z weryfikacją jest bardzo rzadko spotykany. Szczerze mówiąc, bananki to jeden z serwisów, który najbardziej przypadł mi do gustu. Mógłbym się tutaj rozwodzić nad działaniem innych podobnych stron, ale to to nie ma powiązania z Twoim problemem.
Tak jak też już napisałem, to poczyniłem przygotowania, aby ułatwić sobie życie na banankach i od tego czasu na kilkadziesiąt gier, mam problem tylko z dwoma.
Rzetelny Społecznik3 Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem z dodaniem gry - 21.03.2018, 20:02
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Co do maili - można stworzyć takie na 10 minut typu: https://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html?dswid=-5076 i po problemie ;)
Jak widać - problemy z rejestrracją nie są w 100% naszą, ani Waszą winą. Musimy sobie wspólnie radzić by przez to przejść, a jeśli wszyskie Twoje techniki zawiodą - zapraszamy do supportu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll3
Chat