Jak to działa
Forum

Desert Operations

Login
Wiadomość
3.9 (głosów: 153)
Przejdź do gry Desert Operations
Doggos n cats gud Newby
Posty: 22
Dołączył: 12.12.2017
Status: Offline

Problem z rejestracją

04.04.2018, 17:32
jak klikam ''zarejestruj sie'' to wysyła mnie do jakiejś strony która mi mówi ''This game isn't available in your country'' No to są jakieś jaja! Ktoś wie co moge zrobić żeby to naprawić? (mieszkam w niemczech tak wogóle ale niemcem nie jestem c:)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z rejestracją - 04.04.2018, 20:17
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Doggos n cats gudjak klikam ''zarejestruj sie'' to wysyła mnie do jakiejś strony która mi mówi ''This game isn't available in your country'' No to są jakieś jaja! Ktoś wie co moge zrobić żeby to naprawić? (mieszkam w niemczech tak wogóle ale niemcem nie jestem c:)
Musisz zarejestrować się używając jakiegoś programu VPN (polecam OkayFreedom). Tam możes ukryć swoje IP i wyświetlać fałszywe. Wybierasz tam polskie IP, rejestrujesz się i grasz. Tylko pamiętaj, że jak je wyłączysz podczas grania, naprawdopoboniej strona ci się odświeży i wyświetli właśnie ten sam komunikat.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Problem z rejestracją - 07.04.2018, 16:14
Doggos n cats gud Newby
Posty: 22
Dołączył: 12.12.2017
Status: Offline
Dawid035Doggos n cats gudjak klikam ''zarejestruj sie'' to wysyła mnie do jakiejś strony która mi mówi ''This game isn't available in your country'' No to są jakieś jaja! Ktoś wie co moge zrobić żeby to naprawić? (mieszkam w niemczech tak wogóle ale niemcem nie jestem c:)
Musisz zarejestrować się używając jakiegoś programu VPN (polecam OkayFreedom). Tam możes ukryć swoje IP i wyświetlać fałszywe. Wybierasz tam polskie IP, rejestrujesz się i grasz. Tylko pamiętaj, że jak je wyłączysz podczas grania, naprawdopoboniej strona ci się odświeży i wyświetli właśnie ten sam komunikat.
spoko dzięki :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat