Jak to działa
Forum

Rail Nation

Login
Wiadomość
4.3 (głosów: 402)
Przejdź do gry Rail Nation
dempsior Newby
Posty: 1
Dołączył: 01.09.2017
Status: Offline

Problem z rejestracją

08.09.2017, 16:38
Witam, zarejestrowałem sie w grze oraz postepowałem zgodnie z instrukcją. Jednak wystąpił problem. Gra nie zalicza mi rejestracji. Nie pokazuje sie okienko z wpisaniem nicku z gry, a pokazuje sie informacja "grasz w tą grę". Wykonałem wszystko czyli potwierdziłem adres email i wyczyściłem historie przeglądarki oraz odświeżałem strone bananki.pl. Problem występuję nadal :(
Chciałem dodać że gram na przeglądarce Internet Explorer oraz nie posiodam AdBlock'a. Pisze o tym ponieważ na ok. godzine wyłączyłem komputer. Po ponownym wejściu na strone Bananki.pl pokazał sie komunikat że musze wyłączyć Adblock'a ponieważ blokuje strone.
Czy ktoś miał podobny problem?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z rejestracją - 08.09.2017, 19:33
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
dempsiorWitam, zarejestrowałem sie w grze oraz postepowałem zgodnie z instrukcją. Jednak wystąpił problem. Gra nie zalicza mi rejestracji. Nie pokazuje sie okienko z wpisaniem nicku z gry, a pokazuje sie informacja "grasz w tą grę". Wykonałem wszystko czyli potwierdziłem adres email i wyczyściłem historie przeglądarki oraz odświeżałem strone bananki.pl. Problem występuję nadal :(
Chciałem dodać że gram na przeglądarce Internet Explorer oraz nie posiodam AdBlock'a. Pisze o tym ponieważ na ok. godzine wyłączyłem komputer. Po ponownym wejściu na strone Bananki.pl pokazał sie komunikat że musze wyłączyć Adblock'a ponieważ blokuje strone.
Czy ktoś miał podobny problem?
Cześć. Nie jestem pewien, ale to może być spowodowane poleceniem DoNotTrack. Najlepiej gdybyś użył innej przeglądarki typu Google Chrome, czy Mozilla Firefox.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat