Jak to działa
Forum

Big Farm

Login
Wiadomość
4.5 (głosów: 1067)
Przejdź do gry Big Farm
_karolcia01_ Newby
Posty: 2
Dołączył: 04.05.2016
Status: Offline

problem ze screenem

04.05.2016, 16:02
Mam zrobionego screena, ale nie wiem gdzie go dodać, nie mam żadnego przycisku wyślij ani nic. Pomóżcie!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem ze screenem - 04.05.2016, 16:06
_karolcia01_ Newby
Posty: 2
Dołączył: 04.05.2016
Status: Offline
Dodam jeszcze że chodzi mi o 1. zadanie
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem ze screenem - 04.05.2016, 21:25
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
Cóż, aby się dobrze zrozumieć - masz problem z zaliczeniem zadania z rejestracją, czy już tego kolejnego zadania?
Jeżeli chodzi o kolejne, to pod opisem zadania znajduje się zielony przycisk "wybierz". Tam już wybierasz swój screen, który następnie wysyłasz do nas.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: problem ze screenem - 12.05.2016, 21:22
Loxi Newby
Posty: 2
Dołączył: 11.05.2016
Status: Offline
Kewo (admin) napisał:Cóż, aby się dobrze zrozumieć - masz problem z zaliczeniem zadania z rejestracją, czy już tego kolejnego zadania?
Jeżeli chodzi o kolejne, to pod opisem zadania znajduje się zielony przycisk "wybierz". Tam już wybierasz swój screen, który następnie wysyłasz do nas.
Przepraszam ale ja nie mam opisu zadania. Co mam zrobić?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem ze screenem - 12.05.2016, 23:31
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
Loxi napisał:Kewo (admin) napisał:Cóż, aby się dobrze zrozumieć - masz problem z zaliczeniem zadania z rejestracją, czy już tego kolejnego zadania?
Jeżeli chodzi o kolejne, to pod opisem zadania znajduje się zielony przycisk "wybierz". Tam już wybierasz swój screen, który następnie wysyłasz do nas.
Przepraszam ale ja nie mam opisu zadania. Co mam zrobić?
Czyli zatrzymałaś się na zadaniu z Rejestracją, tak? Jeżeli tak, to po udanej rejestracji i wykonaniu całego polecenia powinno pojawić się okienko do wpisania swojego nicku z gry. Jeżeli nie wyskoczyło Ci okienko do potwierdzenia nicku - spróbuj zarejestrować się z innej przeglądarki, bądź wyczyścić ciasteczka obecnej. Dodatkowo sprawdź, czy masz potwierdzony email w grze. Gdyby dalej nie działało - zgłoś się do nas przez panel kontaktowy - http://www.bananki.pl/contact/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat