Jak to działa
Forum

Roblox

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 2159)
Przejdź do gry Roblox
wesoly_123 Newby
Posty: 1
Dołączył: 27.11.2018
Status: Offline

Przekonaj się do roblox :D

06.12.2018, 20:14
Roblox zwana przez innych klocki lego w grze, jednak niektórych może zadziwić swoją tematyką gier. W Roblox można stwożyć własną gre i też można kupić robux'y czyli waluta w grze ale ona jestak nie jest taka ważna ,co prawda można kupić w Roblox (game pass) ale to jednak jest dodatek do gry .
Za robux'y można kupywać gry, stroj, a za Bc można się wymienić np. limitowanymi oszulkami albo rzeczami.

Pierwszy raz jak zobaczyłem tą gre to pomyslałem że jest głupia ale gdy dałem jej 1 szanse to mi się spodobała, co mnie przeraziło to ten fakt że w Roblox jast najwięcej anglików i hiszpanów ale też jest garstka polaków, ogólnie różni ludzie w to grają więc was zachencam do zagrania.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Przekonaj się do roblox :D - 13.12.2018, 22:28
wiksik Newby
Posty: 2
Dołączył: 14.09.2018
Status: Offline
wesoly_123Roblox zwana przez innych klocki lego w grze, jednak niektórych może zadziwić swoją tematyką gier. W Roblox można stwożyć własną gre i też można kupić robux'y czyli waluta w grze ale ona jestak nie jest taka ważna ,co prawda można kupić w Roblox (game pass) ale to jednak jest dodatek do gry .
Za robux'y można kupywać gry, stroj, a za Bc można się wymienić np. limitowanymi oszulkami albo rzeczami.

Pierwszy raz jak zobaczyłem tą gre to pomyslałem że jest głupia ale gdy dałem jej 1 szanse to mi się spodobała, co mnie przeraziło to ten fakt że w Roblox jast najwięcej anglików i hiszpanów ale też jest garstka polaków, ogólnie różni ludzie w to grają więc was zachencam do zagrania.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat