Jak to działa
Forum

War Thunder

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1581)
Przejdź do gry War Thunder
iksowsky Newby
Posty: 5
Dołączył: 19.01.2020
Status: Offline

Pytania o zadanie 1

08.12.2020, 10:22
Cześć mam następujące pytania dotyczące 1 zadania War Thunder.

1. W zadaniu jest napisane że trzeba zniszczyć min. 7 maszy ale czy zaliczają się też do tego np. ciężarówki czy artyleria sterowana przez boty podczas bitwy powietrznej czy tylko czołgi lub zamoloty sterowane przez graczy?

2.Czy tych maszyn musi być zniszczonych kąkretnie 7 czy może być więcej?

3.Gdzie moge sprawdzić ile bitew realistycznych zagrałem i ile maszyn zniszczyłem?

4.Czy 17 bitew realistycznych to nie za dużo? :/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pytania o zadanie 1 - 08.12.2020, 10:53
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
iksowskyCześć mam następujące pytania dotyczące 1 zadania War Thunder.

1. W zadaniu jest napisane że trzeba zniszczyć min. 7 maszy ale czy zaliczają się też do tego np. ciężarówki czy artyleria sterowana przez boty podczas bitwy powietrznej czy tylko czołgi lub zamoloty sterowane przez graczy?

2.Czy tych maszyn musi być zniszczonych kąkretnie 7 czy może być więcej?

3.Gdzie moge sprawdzić ile bitew realistycznych zagrałem i ile maszyn zniszczyłem?

4.Czy 17 bitew realistycznych to nie za dużo? :/
Ad1. Czołgi, samoloty i pojazdy wrogów fizycznie przez nich sterowanych (nie boty). Tzn. może i by zaliczyło zniszczenie botów ale czy chcesz tracić czas? W zadaniu drugim możesz mieć np. zniszcz 30 przeciwników. Dzieki temu już będziesz kilka mieć.

Ad2. Minimum 7, jak zniszczyć 1 lub 2 więcej to nic się nie stanie :)

Ad3. W profilu gracza w samej grze w statystykach lub na stronie war thunder w profilu też są statystyki.

Ad4. Bitwy realistyczne są trudne i wymagają taktycznego podejscia do rozgrywki. Jak ktoś zaczyna przygodę z tą grą to będzie dla niego nie lada wyzwanie :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pytania o zadanie 1 - 08.12.2020, 11:25
iksowsky Newby
Posty: 5
Dołączył: 19.01.2020
Status: Offline
DuchPustkowiiksowskyCześć mam następujące pytania dotyczące 1 zadania War Thunder.

1. W zadaniu jest napisane że trzeba zniszczyć min. 7 maszy ale czy zaliczają się też do tego np. ciężarówki czy artyleria sterowana przez boty podczas bitwy powietrznej czy tylko czołgi lub zamoloty sterowane przez graczy?

2.Czy tych maszyn musi być zniszczonych kąkretnie 7 czy może być więcej?

3.Gdzie moge sprawdzić ile bitew realistycznych zagrałem i ile maszyn zniszczyłem?

4.Czy 17 bitew realistycznych to nie za dużo? :/
Ad1. Czołgi, samoloty i pojazdy wrogów fizycznie przez nich sterowanych (nie boty). Tzn. może i by zaliczyło zniszczenie botów ale czy chcesz tracić czas? W zadaniu drugim możesz mieć np. zniszcz 30 przeciwników. Dzieki temu już będziesz kilka mieć.

Ad2. Minimum 7, jak zniszczyć 1 lub 2 więcej to nic się nie stanie :)

Ad3. W profilu gracza w samej grze w statystykach lub na stronie war thunder w profilu też są statystyki.

Ad4. Bitwy realistyczne są trudne i wymagają taktycznego podejscia do rozgrywki. Jak ktoś zaczyna przygodę z tą grą to będzie dla niego nie lada wyzwanie :)
OK Dzięki :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pytania o zadanie 1 - 16.12.2020, 08:03
dddddddasd Newby
Posty: 6
Dołączył: 24.10.2020
Status: Offline
Ja mam 17 bitw realistyczny ch oraz zniszczenie 7 celów naziemnych lub powietrznych. A to ma być w każdej bitwie?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pytania o zadanie 1 - 16.12.2020, 10:18
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
dddddddasdJa mam 17 bitw realistyczny ch oraz zniszczenie 7 celów naziemnych lub powietrznych. A to ma być w każdej bitwie?
Możesz nawet rozegrać 18 bitew i zniszczyć 8 celów - nie musisz niszczyć tych 8 celów podczas jednej bitwy, wystarczy że w statystykach będziesz mieć ogólnie tyle zniszczonych lub więcej.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pytania o zadanie 1 - 16.12.2020, 13:20
dddddddasd Newby
Posty: 6
Dołączył: 24.10.2020
Status: Offline
Dzięki czyli ezi pizi zadanie
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat