Jak to działa
Forum

Margonem

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1191)
Przejdź do gry Margonem
xLunQa Newby
Posty: 1
Dołączył: 27.12.2016
Status: Offline

Recenzja gry Margonem

08.06.2017, 15:14
Hej ja jestem Zosia i przedstawię wam moje zdanie o grze Margonem.
Zacznijmy co to jest Margonem. Margonem to gra fantastyczna w której można wybrać profesję : Palladyn, Wojownik , Mag i Tancerz ostrzy.
Po zalogowaniu się do gry respimy się w przypisanej do profesji. Po podbiciu wyższego lvl'u można opuścić wioskę, i przemierzać świat w poszukiwaniu Questów.
Moim zdaniem plusy gry :
- Mamy bardzo duży świat
- Mamy mapę żeby się nie zgubić
- Zawsze jest coś do roboty
- Jest mnóstwo małych stworzonek do szybkiego expienia
- Znalezione rzeczy można sprzedać

Minusy gry :
-Teleportacji można użyć dopiero po ukończeniu 10 lvl'a
-Niektóre Questy są nie zrozumiałe
-Tłumaczenie polskie jest często w formie męskiej mimo że mamy kobietę
-Nie w każdym sklepie idzie sprzedać itemki z potworów i kwiaty

Moim zdaniem gra Margonem jest ciekawa i warto w nią zagrać. Mimo że jest kilka niedoróbek gra wciąż się rozwija. Nie trzeba płacić za to żeby przejść w dalszą część mapy lub mieć Questy. Gra ma swój urzekający klimat i grafikę. Moja ocena tej gry jest pozytywna. 8/10, a jak wy sądzicie?
Rzetelny Społecznik4 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Recenzja gry Margonem - 10.06.2017, 13:12
Suchy901 Newby
Posty: 14
Dołączył: 23.04.2017
Status: Offline
Recenzja krótka i konkretna, zachęcająca do zagrania w tą gre. Do paru minusów bym się przyczepił.

->"Teleportacji można użyć dopiero po ukończeniu 10 lvl'a" do osiągniecia tego poziomu nie ma potrzeby używać teleportu, jak możesz go wbić będąc na jednym lub dwóch obszarach.

->"Nie w każdym sklepie idzie sprzedać itemki z potworów i kwiaty" według mnie to jest plus. Gra dzięki temu nie jest monotonna, bo musisz poszukać postaci kupującej jakis przedmiot i zapamiętać gdzie się znajduje (Gdy nie chcesz tracić czasu na ponowne szukanie).

Od siebie dodam, że granie samemu po jakims czasie się nudzi.


Tak poza tematem, jeżeli ta recenzja miała być do bananopedi to chyba jest w złym miejscu umieszczona.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Recenzja gry Margonem - 14.06.2017, 18:04
Sanzki Newby
Posty: 1
Dołączył: 13.06.2017
Status: Offline
Moja recenzja będzie krótka i na temat :
Zalety Gry :
- duży świat
- możliwość explorowania świata
- multiplayer
- questy
- duża liczba potworów w grze
Wady Gry:
- Gra ma wygląd jak by była zrobionej w paincie
- aby odblokować niektóre rzeczy trzeba mieć wyzanczony level {np. Teleportacja od 10 levela }
- nieproporcjonalność obiektów postaci i graczy

Podsumowując , gra jest fajna do grania , ale jeżeli masz dużo czasu , nie jest to gra na 10 albo 15 minut ale na tygodnie , miesiące i lata . Gra posiada dużo plusów np. Duży świat ale co z tego jeżeli mimo ogromnego świata wygląd gry czały czas przypomina obrazki z 1 klasy podstawówki zrobione w paincie ! Ta gra jest jedną z gier przy której albo się ją kocha albo nienawidzi . Czy warto w nią grać ? To pytanie ma odpowiedż dla każdego inną .
Rzetelny1 Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Recenzja gry Margonem - 16.06.2017, 17:31
Kubsterr Newby
Posty: 2
Dołączył: 16.06.2017
Status: Offline
Cześć dziś chcę przedstawić moją recenzję gry Margonem. Mimo mojego krótkiego doświadczenia z tą grą jestem w wstanie wskazać Największe zalety i Największe wady. Do zalet należy duży otwarty świat, mapa świata dzięki której się nie zgubisz, śmieszne kwestie dialogowe, ciekawe zadania oraz różnorodnoś potworów. Wadami są słaba grafika oraz nieproporcjonalność obiektów postaci i graczy. To tylko moje zdanie. Nie wszyscy muszą się z tym zgadzać
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat