Jak to działa
Forum

Crossout

Login
Wiadomość
4.5 (głosów: 278)
Przejdź do gry Crossout
Wichu1995 Newby
Posty: 5
Dołączył: 05.10.2018
Status: Offline

Rejestracja.

12.03.2021, 13:30
Nie chce mi zaliczyć rejestracji nawet po wysłaniu zdjęcia. Jaki jest tego powód i czy mogę coś z tym zrobić?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja. - 12.03.2021, 13:57
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Wichu1995Nie chce mi zaliczyć rejestracji nawet po wysłaniu zdjęcia. Jaki jest tego powód i czy mogę coś z tym zrobić?
Podstawowe pytania:
  • grałeś w tą grę lub jakąś inną tego studia wcześniej (np. war thunder, star confilct)
  • używasz jakiegoś blokera do reklam lub masz ustawione "agresywne" ograniczenie śledzenia w przeglądarce
  • Zadanie rejestracyjne wykonane (czyli rozegranie meczu)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja. - 12.03.2021, 14:01
Wichu1995 Newby
Posty: 5
Dołączył: 05.10.2018
Status: Offline
DuchPustkowiWichu1995Nie chce mi zaliczyć rejestracji nawet po wysłaniu zdjęcia. Jaki jest tego powód i czy mogę coś z tym zrobić?
Podstawowe pytania:

grałeś w tą grę lub jakąś inną tego studia wcześniej (np. war thunder, star confilct)używasz jakiegoś blokera do reklam lub masz ustawione "agresywne" ograniczenie śledzenia w przeglądarceZadanie rejestracyjne wykonane (czyli rozegranie meczu)
No to wykonałem wszystkie punkty. Screena wysłałem z meczu, który musiałem zrobić na starcie i do tej pory nie zostało to zweryfikowane. A nie używam żadnych blokad reklam itp. I nie grałem w inne produkcje od tej firmy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja. - 12.03.2021, 15:36
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Wichu1995
grałeś w tą grę lub jakąś inną tego studia wcześniej (np. war thunder, star confilct)używasz jakiegoś blokera do reklam lub masz ustawione "agresywne" ograniczenie śledzenia w przeglądarceZadanie rejestracyjne wykonane (czyli rozegranie meczu)
No to wykonałem wszystkie punkty. Screena wysłałem z meczu, który musiałem zrobić na starcie i do tej pory nie zostało to zweryfikowane. A nie używam żadnych blokad reklam itp. I nie grałem w inne produkcje od tej firmy.
Raczej bardziej powinieneś wysłać screen z emaila który dostałeś ze strony gry z potwierdzeniem. Możesz też spróbować zarejestrować się jeszcze raz z wyczyszczeniem ciastek w przeglądarce.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja. - 12.03.2021, 15:59
Wichu1995 Newby
Posty: 5
Dołączył: 05.10.2018
Status: Offline
DuchPustkowiWichu1995
grałeś w tą grę lub jakąś inną tego studia wcześniej (np. war thunder, star confilct)używasz jakiegoś blokera do reklam lub masz ustawione "agresywne" ograniczenie śledzenia w przeglądarceZadanie rejestracyjne wykonane (czyli rozegranie meczu)
No to wykonałem wszystkie punkty. Screena wysłałem z meczu, który musiałem zrobić na starcie i do tej pory nie zostało to zweryfikowane. A nie używam żadnych blokad reklam itp. I nie grałem w inne produkcje od tej firmy.
Raczej bardziej powinieneś wysłać screen z emaila który dostałeś ze strony gry z potwierdzeniem. Możesz też spróbować zarejestrować się jeszcze raz z wyczyszczeniem ciastek w przeglądarce.
Mam ten email od Crossout. To jak czas weryfikacji zdjęcia upłynie to wyślę to co mi na pocztę wysłaliz firmy by aktywować konto. Dzięki za informację bo bym sam na to nie wpadł.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat