Jak to działa
Forum

Hero Zero

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1571)
Przejdź do gry Hero Zero
MichalPT Newby
Posty: 2
Dołączył: 19.02.2018
Status: Offline

rejestracja nadal w toku? dowiedz się

26.02.2018, 02:21
Pomoże ktoś mi bo mam od 5 7 dni napisane rejestracja nadal w toku? dowiedz się więcej w grze hero zero czy da się to jakoś naprawić ? ale ktoś może coś z tym zrobić ;(
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: rejestracja nadal w toku? dowiedz się - 26.02.2018, 15:13
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
MichalPTPomoże ktoś mi bo mam od 5 7 dni napisane rejestracja nadal w toku? dowiedz się więcej w grze hero zero czy da się to jakoś naprawić ? ale ktoś może coś z tym zrobić ;(
Mam tak samo, robiłem dwa różne konta i nadal takie info wisi, co więcej link do rejestracji kieruje do niemieckiej wersji gry nawet rejestrując się w tej wersji, rejestracji nie zalicza.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: rejestracja nadal w toku? dowiedz się - 26.02.2018, 15:49
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Rejestrowałem się już jakiś czas temu i wszystko w tej grze poszło bezbłędnie, ale jedyne co mogę doradzić do spróbowanie innej przeglądarki, wyczyszczenie ciasteczek w przeglądarce, wyłączenie adblocka oraz oczywiście potwierdzenie adresu e-mail, którzy przychodzi po rejestracji w grze.
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll1
RE: rejestracja nadal w toku? dowiedz się - 28.02.2018, 16:53
Macimek Newby
Posty: 7
Dołączył: 30.01.2018
Status: Offline
Tak samo, konto potwierdzone, adblock wyłączony, pliki cookies wyczyszczone, a rejestracji wciąż nie zalicza...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: rejestracja nadal w toku? dowiedz się - 01.03.2018, 16:02
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
MacimekTak samo, konto potwierdzone, adblock wyłączony, pliki cookies wyczyszczone, a rejestracji wciąż nie zalicza...
A wykonałeś zadanie rejestracyjne? Są gry, w których aby zaliczyło rejestrację to trzeba wykonać coś jeszcze oprócz rejestracji, w Hero Zero przykładowo "Zarejestruj się i ukończ tutorial".
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
Chat