Jak to działa
Forum

War Thunder

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1581)
Przejdź do gry War Thunder
0mhg0 Newby
Posty: 2
Dołączył: 14.10.2017
Status: Offline

Rejestracja - nowe konto

26.10.2017, 11:46
Znalazłem na forum odpoiwedzi, że jeśli chce wykonać zadania do tej gry musze założyć nowe konto. Ale tak szczerze mówiąc nie mam ochoty tego robić, gdyż posiadam już konto i mam sporo tam sporo osiągnieć gram w miare regularnie. Dlatego mam pytanie czy jest jakaś możliwość zaliczenia zadań bez tworzenia nowego konta? Bo bez sensu zakładać nowe konto tylko po to by zagrać kilka misji i z niego nie korzystać.

PS Mam też konta na innych grach np WoT więc tym bardziej nie mam ochoty zakładać nowego konta na każdym z nich
Pozdrawiam
0mhg0
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja - nowe konto - 26.10.2017, 13:58
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Niestety, ale trzeba zakładać nowe konta, a wyjątków nie ma.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja - nowe konto - 31.10.2017, 22:32
SzaryWilkPL Newby
Posty: 6
Dołączył: 30.08.2017
Status: Offline
0mhg0Znalazłem na forum odpoiwedzi, że jeśli chce wykonać zadania do tej gry musze założyć nowe konto. Ale tak szczerze mówiąc nie mam ochoty tego robić, gdyż posiadam już konto i mam sporo tam sporo osiągnieć gram w miare regularnie. Dlatego mam pytanie czy jest jakaś możliwość zaliczenia zadań bez tworzenia nowego konta? Bo bez sensu zakładać nowe konto tylko po to by zagrać kilka misji i z niego nie korzystać.

PS Mam też konta na innych grach np WoT więc tym bardziej nie mam ochoty zakładać nowego konta na każdym z nich
Pozdrawiam
0mhg0
Nie trzeba. Odinstalujcie grę i wyczyście rejest tej gry w regedit. Mi pomogło.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat