Jak to działa
Forum

MovieStarPlanet MSP

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1125)
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
Coolandyou Newby
Posty: 1
Dołączył: 14.12.2018
Status: Offline

Sposób na szybkie zarobienie SC na msp

03.01.2019, 16:14
Chcesz szybko zarobić sc na msp? To bardzo łatwe! Nie musisz od nikogo wymusza specjalnych pozdrowień, ani grać pół godziny w stwórz i oceń. Możesz kliknąć w "highscores", tam znajdziesz graczy z największym levelem, wystarczy tylko że będziesz wchodził/wchodziła do ich pokojów, i głaskał/głaskała ich zwierzaki. Najczęściej 1 takie zwierzak daje 5 sc (zależy od levela zwierzaka) a w pokoju jest 10 zwierzaków, więc wychodzi 50 sc na pokój. Nie trwa to długo więc łatwo można wejść w kilkanaście pokoji i zarobić kilka tysięcy sc. Jeśli nie chcesz chodzić po pokojach możesz też oglądać filmy, ale filmy strasznie lagują więc lepszy jest sposób z zwierzakami. Myślę że w ten sposób komuś pomogłam ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny4 Wulgarny Troll
RE: Sposób na szybkie zarobienie SC na msp - 05.01.2019, 22:22
Karolciaq01 Newby
Posty: 1
Dołączył: 31.12.2018
Status: Offline
Dzięki :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Sposób na szybkie zarobienie SC na msp - 14.01.2019, 16:50
Daralney Newby
Posty: 1
Dołączył: 30.09.2018
Status: Offline
CoolandyouChcesz szybko zarobić sc na msp? To bardzo łatwe! Nie musisz od nikogo wymusza specjalnych pozdrowień, ani grać pół godziny w stwórz i oceń. Możesz kliknąć w "highscores", tam znajdziesz graczy z największym levelem, wystarczy tylko że będziesz wchodził/wchodziła do ich pokojów, i głaskał/głaskała ich zwierzaki. Najczęściej 1 takie zwierzak daje 5 sc (zależy od levela zwierzaka) a w pokoju jest 10 zwierzaków, więc wychodzi 50 sc na pokój. Nie trwa to długo więc łatwo można wejść w kilkanaście pokoji i zarobić kilka tysięcy sc. Jeśli nie chcesz chodzić po pokojach możesz też oglądać filmy, ale filmy strasznie lagują więc lepszy jest sposób z zwierzakami. Myślę że w ten sposób komuś pomogłam ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Sposób na szybkie zarobienie SC na msp - 24.01.2019, 18:58
Natasza11 Newby
Posty: 2
Dołączył: 24.01.2019
Status: Offline
CoolandyouChcesz szybko zarobić sc na msp? To bardzo łatwe! Nie musisz od nikogo wymusza specjalnych pozdrowień, ani grać pół godziny w stwórz i oceń. Możesz kliknąć w "highscores", tam znajdziesz graczy z największym levelem, wystarczy tylko że będziesz wchodził/wchodziła do ich pokojów, i głaskał/głaskała ich zwierzaki. Najczęściej 1 takie zwierzak daje 5 sc (zależy od levela zwierzaka) a w pokoju jest 10 zwierzaków, więc wychodzi 50 sc na pokój. Nie trwa to długo więc łatwo można wejść w kilkanaście pokoji i zarobić kilka tysięcy sc. Jeśli nie chcesz chodzić po pokojach możesz też oglądać filmy, ale filmy strasznie lagują więc lepszy jest sposób z zwierzakami. Myślę że w ten sposób komuś pomogłam ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Sposób na szybkie zarobienie SC na msp - 24.01.2019, 18:58
Natasza11 Newby
Posty: 2
Dołączył: 24.01.2019
Status: Offline
no wow kto by tego nie wiedzial
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat