Jak to działa
Forum

League of Legends

Login
Wiadomość
4.8 (głosów: 888)
Przejdź do gry League of Legends
PatRaak Newby
Posty: 4
Dołączył: 04.03.2018
Status: Offline

Szukam ludzi do drużyny

08.04.2018, 22:42
Witam. Może rozpocznę to mini-wstępem:
Jestem Patryk, gram pod pseudonimem "PatRaak". Mam 17 lat i jak każdy nastolatek lubię grać gry (głównie FPS i MOBA), lecz zbytnio mi w nich nie idzie (dlatego "Raak" w nick-u). Zawsze oglądając jakieś turnieje myślałem, że też chciałbym być na takim czymś. Niestety zawsze znajdzie się jakieś ALE. Najczęściej takie, że nie mogłem dołączyć do żadnego teamu (Raak) lub jak ja tworzyłem jakąś drużynę ze znajomymi to owa drużyna była przez maksymalnie miesiąc. Pomyślałem, że kolejny raz spróbuję zrobić drużynę (do kilku gier lub do jednej, zależy od liczby chcących wogóle dołączyć do mojego pomysłu), która nie składa się z najlepszych osób.

Nazwa drużyny: Elementalists E-Sports
Gry do jakich chcę zbudować ową drużynę: Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Rocket League

Czego od Was chciałbym?

- Czas na granie
- Dojrzałość**
- Zachowywać się z kulturą
- Zaangażowanie
- Dla tych co chcą grać w CS:GO - maksymalna ranga Gold IV
- Dla tych co chcą grać w LoL - maksymalna ranga Gold
- Dla tych co chcą grać w OW - maksymalna ranga Platinium
- Dla tych co chcą grać w RL - maksymalna ranga Gold III

Dojrzałość** - nie mam tu na myśli wieku, chodzi mi o to, żeby nie wydzierać się na przeciwników (bo są na przykład lepsi) i na towarzyszy (bo zabrał zabójstwo/gola lub nie pomaga).

Co mogę zaoferować?
- Serwer Discord (w razie problemów jestem w stanie pomóc)
- Przyjazne nastawienie
- Humor
- Dużo treningów
- Turnieje (ESL Play itp.)

Kontakt:
- Discord: https://discord.gg/5gQpcCV
- Steam: https://steamcommunity.com/id/patraak/

Zapraszam!Dodano: 30.04.2018 12:36Witam. Może rozpocznę to mini-wstępem:
Jestem Patryk, gram pod pseudonimem "PatRaak". Mam 17 lat i jak każdy nastolatek lubię grać gry (głównie FPS i MOBA), lecz zbytnio mi w nich nie idzie (dlatego "Raak" w nick-u). Zawsze oglądając jakieś turnieje myślałem, że też chciałbym być na takim czymś. Niestety zawsze znajdzie się jakieś ALE. Najczęściej takie, że nie mogłem dołączyć do żadnego teamu (Raak) lub jak ja tworzyłem jakąś drużynę ze znajomymi to owa drużyna była przez maksymalnie miesiąc. Pomyślałem, że kolejny raz spróbuję zrobić drużynę (do kilku gier lub do jednej, zależy od liczby chcących wogóle dołączyć do mojego pomysłu), która nie składa się z najlepszych osób.

Nazwa drużyny: Elementalists E-Sports
Gry do jakich chcę zbudować ową drużynę:Paladins, Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends

Czego od Was chciałbym?

- Czas na granie
- Dojrzałość**
- Zachowywać się z kulturą
- Zaangażowanie
- Dla tych co chcą grać w CS:GO - maksymalna ranga Gold IV
- Dla tych co chcą grać w LoL - maksymalna ranga Gold

Dojrzałość** - nie mam tu na myśli wieku, chodzi mi o to, żeby nie wydzierać się na przeciwników (bo są na przykład lepsi) i na towarzyszy (bo zabrał zabójstwo/gola lub nie pomaga).

Co mogę zaoferować?
- Serwer Discord (w razie problemów jestem w stanie pomóc)
- Przyjazne nastawienie
- Humor
- Dużo treningów
- Turnieje (ESL Play itp.)

Kontakt:
- Discord: https://discord.gg/5gQpcCV
- Steam: https://steamcommunity.com/id/patraak/

Zapraszam!
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Szukam ludzi do drużyny - 08.04.2018, 22:54
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Siema :) Fajnie, że wychodzisz z taką inicjatywą.

Mogę pograć w Lol'a, ale ze względu na ograniczony czas raczej jako rezerwowy albo jak będzie Ci kogoś brakowało do gry, turnieju. Mam wyższą rangę, ale posiadam również konto, które mieści się w wymogu co przedstawiłeś, więc raczej nie powinno być problemu).
Rzetelny1 Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Szukam ludzi do drużyny - 28.04.2018, 09:44
Emigrant Newby
Posty: 9
Dołączył: 28.12.2015
Status: Offline
"Cześć widziałem ze na teamspeak pod adresem Invicta-Gaming.comznajdziesz dużo graczy do tej gry. Fajna miła administracja, uporządkowane kanały, każdy może dostać kanal prywatny lub dla swojej drużyny, naprawdę polecam zajrzeć"
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat