Jak to działa
Forum

Desert Operations

Login
Wiadomość
3.9 (głosów: 153)
Przejdź do gry Desert Operations
cybercop Newby
Posty: 3
Dołączył: 06.12.2017
Status: Offline

Twój screen został odrzucony

02.05.2018, 14:12
"Twój screen został odrzucony z następujących powodów:
Nie zostały spełnione warunki zadania./Brak widocznego miejsca wykonania zadania. Za duża ilość punktów.
Dodaj screena z gry jeszcze raz pamiętając o tym, aby w widocznym miejscu był nick oraz element wykonywanego zadania."

To są już jakieś kpiny jak można do zadania 2 napisać że nie zostały spełnione warunki zadania skoro w zadaniu jest mowa o 73000 punktach a ja w grze mam ponad 130000 a nie ma w zadaniui innego warunku i jak można napisać że za duża ilość punktów skoro jak sie gra to punkty lecą a wy screeny akceptujecie z takim opuznieniem że w niektórych grach to można by mieć 5x więcej punktów czy poziomów albo innych potrzebnych do wykonania zadania przedmiotów...
Pozatym jak mam wskazać miejsce zdobycia punktów skoro poprostu się je zdobywa ....
[img]http://i989.photobucket.com/albums/af15/Wojciech_Ludwicki/Bananki_zpssyav6mao.jpg[/img]

[img]http://i989.photobucket.com/albums/af15/Wojciech_Ludwicki/desert2_zpsiwuejmap.jpg[/img]
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Twój screen został odrzucony - 02.05.2018, 19:18
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Właśnie masz tych punktów za dużo, więc nie powinieneś się dziwić. Ty po prostu nie potrafiłeś oszacować ile punktów zdobyć przez rozbudowę, aby mniej więcej być blisko pułapu. Da się tak zrobić, mam osobiście wykonane wszystkie zadania z tej gry, więc problemem jesteś tu ty.
Gdybyś był ostrożny i zdobył o 1000, 3000 punktów więcej niż trzeba, nic by się nie stało, bo by ci przyjęli. Nie ich wina, że nie potrafisz poprawnie wykonać zadania. Punkty się też nie nabijają, jeśli do gry nie wchodzisz albo nic nie robisz, więc twoje argumenty są słabe.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Twój screen został odrzucony - 02.05.2018, 19:33
cybercop Newby
Posty: 3
Dołączył: 06.12.2017
Status: Offline
Słabe jest raczej to że zanim zaakceptowali mój screen z rejestracji gry i zanim kolejnie zaakceptowali screen z zadania 1 to już na tyle aktywnie grałem że znacznie przekroczyłem ilość punktów do zadania 2 więc chyba nie jesat tu problem we mnie czy w sposobie mojej gry tylko raczej w sposobie weryfikacji i czasie weryfikacji screenów ... I raczej nie powinieneś konentować wypowiedzi mojej obrażając mnie pisząć "... więc problemem jesteś tu ty. "
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Twój screen został odrzucony - 03.05.2018, 12:02
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Cybercop, napisz koniecznie do supportu, administracja bananków jest bardzo wyrozumiała i rzadko kiedy działa na Twoją niekorzyść. Wyjaśnij im sytuację i wyślij zdjęcie w załączniku.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Twój screen został odrzucony - 03.05.2018, 13:09
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
cybercopSłabe jest raczej to że zanim zaakceptowali mój screen z rejestracji gry i zanim kolejnie zaakceptowali screen z zadania 1 to już na tyle aktywnie grałem że znacznie przekroczyłem ilość punktów do zadania 2 więc chyba nie jesat tu problem we mnie czy w sposobie mojej gry tylko raczej w sposobie weryfikacji i czasie weryfikacji screenów ... I raczej nie powinieneś konentować wypowiedzi mojej obrażając mnie pisząć "... więc problemem jesteś tu ty. "
Wiesz, zazwyczaj weryfikacja zajmuje im 2 dni, więc przez ten czas możesz po prostu gry nie dotykać, wcale to nie jest taki problem, chyba, że nie masz w co grać.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Twój screen został odrzucony - 22.05.2018, 20:36
Kubsoon243 Newby
Posty: 7
Dołączył: 25.09.2016
Status: Offline
cybercop nie myśl, że sprawdzają tylko twoje screeny. Jest wiele innych osób, które na coś czekają. Po prostu nie da się wciągu jednego dnia sprawdzić rejestracje, zgłaszane błędy, zadania i jeszcze powysyłać wszystkie zdobyte klucze do gier.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat