Jak to działa
Forum

War Thunder

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1581)
Przejdź do gry War Thunder
ninsuper Newby
Posty: 3
Dołączył: 31.08.2018
Status: Offline

Zadania na Konsole

29.12.2020, 22:34
Mam takie pytanie, czy jak gram na konsoli to też mogę robić zadania?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zadania na Konsole - 29.12.2020, 23:39
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
ninsuperMam takie pytanie, czy jak gram na konsoli to też mogę robić zadania?
Teoretycznie tak bo war thunder ma corss play PC <> PS4

  • Jednakże musiałbyś poprawnie się zarejestrować w grze przez przeglądarke na PC, pobrać grę, wykonać zadanie 0 rejestracyjne, następnie pobrać grę na konsole i tam zalogować się loginem i hasłem utworzonym na PC.


czy jednak tym loginem i hasłem się zalogujesz na konsolowej wersji gry tego nie wiem :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zadania na Konsole - 31.12.2020, 13:48
ninsuper Newby
Posty: 3
Dołączył: 31.08.2018
Status: Offline
DuchPustkowininsuperMam takie pytanie, czy jak gram na konsoli to też mogę robić zadania?
Teoretycznie tak bo war thunder ma corss play PC <> PS4


Jednakże musiałbyś poprawnie się zarejestrować w grze przez przeglądarke na PC, pobrać grę, wykonać zadanie 0 rejestracyjne, następnie pobrać grę na konsole i tam zalogować się loginem i hasłem utworzonym na PC.


czy jednak tym loginem i hasłem się zalogujesz na konsolowej wersji gry tego nie wiem :)
dziękuje za odpowiedź
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zadania na Konsole - 22.03.2021, 10:56
Dercik90 Newby
Posty: 4
Dołączył: 23.05.2020
Status: Offline
DuchPustkowininsuperMam takie pytanie, czy jak gram na konsoli to też mogę robić zadania?
Teoretycznie tak bo war thunder ma corss play PC <> PS4


Jednakże musiałbyś poprawnie się zarejestrować w grze przez przeglądarke na PC, pobrać grę, wykonać zadanie 0 rejestracyjne, następnie pobrać grę na konsole i tam zalogować się loginem i hasłem utworzonym na PC.


czy jednak tym loginem i hasłem się zalogujesz na konsolowej wersji gry tego nie wiem :)
Na konsolową wersję logujesz się z ps network/xbox live a na komputerze z konta gaijin więc nie mażna się zalogować, ale podobno można je połączyć z kontem xbox live
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat