Jak to działa
Forum

Margonem

Login
Wiadomość
4.6 (głosów: 1191)
Przejdź do gry Margonem
JohnyKPC Newby
Posty: 1
Dołączył: 03.09.2017
Status: Offline

Zadanie 1. Rejestracja

03.09.2017, 11:42
Witam, posiadam pytanie. Nie mogę przejść przez 1 zadanie, ponieważ mam już konto i nie chcę robić kolejnego. Jak przez to przejść?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zadanie 1. Rejestracja - 03.09.2017, 13:16
SPEEDDs Master
Posty: 695
Dołączył: 08.08.2016
Status: Offline
Robisz drugie na tym samym świecie i wysyłasz kase na nie albo robisz nową postać na swoim koncie i podajesz jej nick. Ale bez rejestracji nowego konta się nie obejdzie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Zadanie 1. Rejestracja - 04.09.2017, 07:55
Sir Link Newby
Posty: 2
Dołączył: 01.09.2017
Status: Offline
SPEEDDsRobisz drugie na tym samym świecie i wysyłasz kase na nie albo robisz nową postać na swoim koncie i podajesz jej nick. Ale bez rejestracji nowego konta się nie obejdzie.
Jesteś w błędzie. Nie wiesz, że za "multikonto" grozi dożywotni BAN?


JohnyKPCWitam, posiadam pytanie. Nie mogę przejść przez 1 zadanie, ponieważ mam już konto i nie chcę robić kolejnego. Jak przez to przejść?
Na razie nie możesz nic zrobić. Ale za to zadanie mają swój limit czasowy (znak "czerwony zegar"). Po prostu poczekaj, aż zadanie wygaśnie i otrzymasz nowe zadanie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zadanie 1. Rejestracja - 04.09.2017, 10:42
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
SPEEDDsRobisz drugie na tym samym świecie i wysyłasz kase na nie albo robisz nową postać na swoim koncie i podajesz jej nick. Ale bez rejestracji nowego konta się nie obejdzie.
Jak kolega wyżej wspomniał, za multi konto jest ban. Dlatego też oferta ta jest skierowana dla nowych graczy, jednakże jak ktoś chce to może ryzykować, ale za bany nie odpowiadamy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Zadanie 1. Rejestracja - 04.09.2017, 19:51
FTalti Newby
Posty: 1
Dołączył: 04.09.2017
Status: Offline
JohnyKPCWitam, posiadam pytanie. Nie mogę przejść przez 1 zadanie, ponieważ mam już konto i nie chcę robić kolejnego. Jak przez to przejść?
mam konto ale niemogę podać nick bo pokazuje mi zrób filmik albo napisz recenzje
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat