Jak to działa
ASTA - The War of Tears and Winds

ASTA - The War of Tears and Winds

ASTA - The War of Tears and Winds
4.1 (ocen: 26)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 250 250
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij
Opis

Czujesz się spragniony przygód w orientalnym klimacie z klimatyczną oprawą wizualną i wcale nie gorszą grywalnością? Wejdź do rozbudowanego świata ASTA: The War of Tears and Winds i stwórz własną legendę w tej nowej grze MMO!

Jak w wielu produkcjach z gatunku MMORPG, staniesz przed zadaniem stworzenia własnego unikalnego bohatera. Będziesz mógł dołączyć do jednej z trzech dostępnych klas: łucznika, wojownika lub maga. Kolejne etapy podróży po barwnych krainach orientu pozwolą Ci na zdobywanie cennych punktów doświadczenia, które później wykorzystasz na rozwój nowych umiejętności, a nowy sprzęt zapewni łatwiejsze radzenie sobie z coraz silniejszymi przeciwnikami.
To, co wprawia w zachwyt – oprócz malowniczych krain – to bogactwo misji i wyzwań, które czekają na Ciebie w tej orientalnej grze MMORPG. Przemierzając połacie krain inspirowanych Azją spotkasz też innych bohaterów, z którymi odkryjesz karty całkowicie nowych historii opowiedzianych treścią starożytnych legend i mitów.

Dołączaj do gildii, aby ułatwić progres swojej postaci lub stwórz własną organizację, która będzie zrzeszała fanów MMORPG z całego świata. Razem weźmiecie udział w ekscytujących rajdach, stawicie czoła niebezpiecznym questom, a kiedy najdzie Was ochota na jatkę w pięknym stylu, staniecie do walki z innymi graczami na arenach PvP.

Jeśli szukasz gry MMORPG, która diametralnie różni się klimatem od tego, w czym można przebierać obecnie na rynku, to ASTA jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania.

pełny opis gry
Screeny
ASTA - The War of Tears and Winds screenshot1 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot2 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot3 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot4 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot5 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot6 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot7 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot8 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot9 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot10
Video
Podobne gry