Jak to działa
ASTA - The War of Tears and Winds

ASTA - The War of Tears and Winds

ASTA - The War of Tears and Winds
4.0 (ocen: 25)
Graj Wymień walutę
Opis

Czujesz się spragniony przygód w orientalnym klimacie z klimatyczną oprawą wizualną i wcale nie gorszą grywalnością? Wejdź do rozbudowanego świata ASTA: The War of Tears and Winds i stwórz własną legendę w tej nowej grze MMO!

Jak w wielu produkcjach z gatunku MMORPG, staniesz przed zadaniem stworzenia własnego unikalnego bohatera. Będziesz mógł dołączyć do jednej z trzech dostępnych klas: łucznika, wojownika lub maga. Kolejne etapy podróży po barwnych krainach orientu pozwolą Ci na zdobywanie cennych punktów doświadczenia, które później wykorzystasz na rozwój nowych umiejętności, a nowy sprzęt zapewni łatwiejsze radzenie sobie z coraz silniejszymi przeciwnikami.
To, co wprawia w zachwyt – oprócz malowniczych krain – to bogactwo misji i wyzwań, które czekają na Ciebie w tej orientalnej grze MMORPG. Przemierzając połacie krain inspirowanych Azją spotkasz też innych bohaterów, z którymi odkryjesz karty całkowicie nowych historii opowiedzianych treścią starożytnych legend i mitów.

Dołączaj do gildii, aby ułatwić progres swojej postaci lub stwórz własną organizację, która będzie zrzeszała fanów MMORPG z całego świata. Razem weźmiecie udział w ekscytujących rajdach, stawicie czoła niebezpiecznym questom, a kiedy najdzie Was ochota na jatkę w pięknym stylu, staniecie do walki z innymi graczami na arenach PvP.

Jeśli szukasz gry MMORPG, która diametralnie różni się klimatem od tego, w czym można przebierać obecnie na rynku, to ASTA jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania.

pełny opis gry
Screeny
ASTA - The War of Tears and Winds screenshot1 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot2 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot3 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot4 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot5 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot6 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot7 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot8 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot9 ASTA - The War of Tears and Winds screenshot10
Video
Podobne gry