Jak to działa
Cloud Pirates B2P

Cloud Pirates B2P

Cloud Pirates B2P
4.1 (ocen: 70)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 250 250
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij
Opis

Ahoj przygodo! Gotów do abordażu? To świetnie, bo nowy tytuł z gatunku MMO akcji stoi właśnie przed Tobą i tylko czeka, aż naciśniesz ‘Graj Teraz’. W Cloud Pirates – bo tak nazywa się gra – wejdziesz w posiadanie pirackiego okrętu i będziesz go usprawniał w zaawansowaną technologicznie broń, którą wytoczysz przeciwko swoim wrogom, aby obrócić ich w pył. Wszystko to w otoczeniu przestworzy i w niezwykle zawrotnym tempie.

Jako gracz Cloud Pirates wcielisz się w rolę kapitana okrętu powietrznego, aby wziąć w udział w zapierających dech w piersiach bitwach, których celem jest opanowanie przestrzeni powietrznej poprzez wykonywanie karkołomnych manewrów, wytaczanie ciężkich dział, a także skuteczne unikanie ataków nieprzyjaciela.

Cloud Pirates oferuje Ci ogromną ilość wojennego arsenału, który możesz po kolei odblokowywać wraz z potężnymi zdolnościami. Jakby tego było mało, fani gier akcji MMO, którzy lubują się w wizualnym tunningu swoich narzędzi wojennych znajdą tu coś dla siebie, ponieważ w Cloud Pirates prezentuje całą paletę wizualnych modyfikacji, a także rozwoju Twojej postaci i towarzyszącej Ci załogi.

Sama rozgrywka PvP – oprócz stosowania zaawansowanych taktyk militarnych – zawiera w sobie tryb kooperacji, w którym stworzysz własną drużynę wraz ze znajomymi i razem zapanujecie w przestworzach, siejąc spustoszenie wśród floty wroga.

Skoro już o taktykach mowa, to należy pamiętać o tym, że każde pole bitwy wymaga stosowania innej strategii, dlatego nie oczekuj, że na każdej mapie będziesz mógł wymiatać ciężkimi okrętami wojennymi – czasem warto będzie je zamienić na zwinne galeony, przy pomocy których wyeliminujesz przeciwników z precyzją godną snajpera.

Dołącz do Cloud Pirates i stwórz nieposkromioną flotę okrętów, przy pomocy której podbijesz przestworza pogrążone w wojnie!

pełny opis gry
Screeny
Cloud Pirates B2P screenshot1 Cloud Pirates B2P screenshot2 Cloud Pirates B2P screenshot3 Cloud Pirates B2P screenshot4 Cloud Pirates B2P screenshot5 Cloud Pirates B2P screenshot6 Cloud Pirates B2P screenshot7 Cloud Pirates B2P screenshot8 Cloud Pirates B2P screenshot9 Cloud Pirates B2P screenshot10
Video
Podobne gry